HORARI DELS GRUPS |
DATA INICI |
DATA FI |
DIA |
HORARI |
|
AULA |
ID. |
Grp TEORIA 1 *OCTUBRE* *CATALÀ* *BELLISENS* |
22/10/2012 |
25/10/2012 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA A.0.11 |
CAT |
|
22/10/2012 |
25/10/2012 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA A.0.11 |
CAT |
|
22/10/2012 |
25/10/2012 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA A.0.11 |
CAT |
|
22/10/2012 |
25/10/2012 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA A.0.11 |
CAT |
Grp TEORIA 2 * NOVEMBRE* *CASTELLÀ* *SESCELADES* |
19/11/2012 |
22/11/2012 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAS |
|
19/11/2012 |
22/11/2012 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAS |
|
19/11/2012 |
22/11/2012 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAS |
|
19/11/2012 |
22/11/2012 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAS |
Grp TEORIA 3 *DESEMBRE* *ANGLÈS* *CATALUNYA* |
10/12/2012 |
13/12/2012 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
|
10/12/2012 |
13/12/2012 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
|
10/12/2012 |
13/12/2012 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
|
10/12/2012 |
13/12/2012 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
Grp TEORIA 4 *GENER* *CATALÀ* *SESCELADES* |
21/01/2013 |
24/01/2013 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAT |
|
21/01/2013 |
24/01/2013 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAT |
|
21/01/2013 |
24/01/2013 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAT |
|
21/01/2013 |
24/01/2013 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAT |
Grp TEORIA 5 *FEBRER* *CASTELLÀ* *SESCELADES* |
18/02/2013 |
21/02/2013 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAS |
|
18/02/2013 |
21/02/2013 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAS |
|
18/02/2013 |
21/02/2013 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAS |
|
18/02/2013 |
21/02/2013 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAS |
Grp TEORIA 6 *MARÇ* ANGLÈS* *CATALUNYA* |
04/03/2013 |
07/03/2013 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
|
04/03/2013 |
07/03/2013 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
|
04/03/2013 |
07/03/2013 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
|
04/03/2013 |
07/03/2013 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
Grp TEORIA 7 *ABRIL* *CATALÀ* *SESCELADES* |
08/04/2013 |
11/04/2013 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAT |
|
08/04/2013 |
11/04/2013 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAT |
|
08/04/2013 |
11/04/2013 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAT |
|
08/04/2013 |
11/04/2013 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 200 |
CAT |
Grp TEORIA 8 *ABRIL* *ANGLÈS* *CATALUNYA* |
22/04/2013 |
25/04/2013 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
|
22/04/2013 |
25/04/2013 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
|
22/04/2013 |
25/04/2013 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
|
22/04/2013 |
25/04/2013 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
ANG |
Grp TEORIA 9 *MAIG* *CASTELLÀ* *CATALUNYA* |
06/05/2013 |
09/05/2013 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
CAS |
|
06/05/2013 |
09/05/2013 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
CAS |
|
06/05/2013 |
09/05/2013 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
CAS |
|
06/05/2013 |
09/05/2013 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
CAS |
GRUP |
PROFESSORAT |
Grp TEORIA 1 *OCTUBRE* *CATALÀ* *BELLISENS* |
JOSEP RAMON FUENTES GASÓ |
|
MARÍA INMACULADA PASTOR GOSÁLBEZ |
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
MARTA ZARAGOZA DOMINGO |
Grp TEORIA 2 * NOVEMBRE* *CASTELLÀ* *SESCELADES* |
JOSEP RAMON FUENTES GASÓ |
|
MARÍA INMACULADA PASTOR GOSÁLBEZ |
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
MARTA ZARAGOZA DOMINGO |
Grp TEORIA 3 *DESEMBRE* *ANGLÈS* *CATALUNYA* |
XABIER ZIGOR ALLUE MARTI |
|
JOAN FUSTER GARCIA |
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
YURY USTROV |
|
MIREIA VALVERDE APARICIO |
Grp TEORIA 4 *GENER* *CATALÀ* *SESCELADES* |
JOSEP RAMON FUENTES GASÓ |
|
MARÍA INMACULADA PASTOR GOSÁLBEZ |
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
ESTER TORRES RUBIO |
Grp TEORIA 5 *FEBRER* *CASTELLÀ* *SESCELADES* |
JOSEP RAMON FUENTES GASÓ |
|
MARÍA INMACULADA PASTOR GOSÁLBEZ |
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
ESTER TORRES RUBIO |
Grp TEORIA 6 *MARÇ* ANGLÈS* *CATALUNYA* |
XABIER ZIGOR ALLUE MARTI |
|
ROBERTO RODA AIXENDRI |
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
YURY USTROV |
|
MIREIA VALVERDE APARICIO |
Grp TEORIA 7 *ABRIL* *CATALÀ* *SESCELADES* |
JOSEP RAMON FUENTES GASÓ |
|
ROBERTO RODA AIXENDRI |
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
ESTER TORRES RUBIO |
Grp TEORIA 8 *ABRIL* *ANGLÈS* *CATALUNYA* |
XABIER ZIGOR ALLUE MARTI |
|
ROBERTO RODA AIXENDRI |
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
YURY USTROV |
|
MIREIA VALVERDE APARICIO |
Grp TEORIA 9 *MAIG* *CASTELLÀ* *CATALUNYA* |
JOSEP RAMON FUENTES GASÓ |
|
JOAN FUSTER GARCIA |
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
ESTER TORRES RUBIO |