ASSIGNATURA: COMPUTACIÓ EN ENGINYERIA DE PROCESSOS
CODI: 20214002

HORARI DELS GRUPS DATA INICI DATA FI DIA HORARI AULA ID.
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 1 (20204002). 03/02/2014    01/06/2014    DIMARTS    10 - 11    AULA 102 CAT
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 2 (20204002). 03/02/2014    01/06/2014    DIMARTS    10 - 11    AULA 103 CAT
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 3 (20204002). 03/02/2014    01/06/2014    DIMARTS    10 - 11    AULA 111 CAT
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 1 (20204002). 03/02/2014    01/06/2014    DILLUNS    12 - 14    LABORATORI 304 DOCENT CAT
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 2 (20204002). 03/02/2014    01/06/2014    DIJOUS    12 - 14    LABORATORI 304 DOCENT CAT
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 3 (20204002). 03/02/2014    01/06/2014    DILLUNS    12 - 14    AULA DE CAD CAT
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 4 (20204002). 03/02/2014    01/06/2014    DIJOUS    12 - 14    AULA DE CAD CAT
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 5 (20204002). 03/02/2014    01/06/2014    DILLUNS    12 - 14    LABORATORI 203 DOCENT CAT
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 6 (20204002). 03/02/2014    01/06/2014    DIJOUS    12 - 14    LABORATORI 203 DOCENT CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 1 (20204002) 03/02/2014    01/06/2014    DIMARTS    9 - 10    AULA 102 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 2 (20204002) 03/02/2014    01/06/2014    DIMARTS    9 - 10    AULA 103 CAT


DATA EXÀMENS DATA DIA HORARI AULA
Grp EXAMEN 1 (20204002). 11/06/2014    DIMECRES    16 - 20    AULA DE CAD
Grp EXAMEN 1 (20204002). 11/06/2014    DIMECRES    16 - 20    AULA 103
Grp EXAMEN 1 (20204002). 11/06/2014    DIMECRES    16 - 20    AULA 104


GRUP PROFESSORAT
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 1 (20204002). ROBERT MANUEL GILABERT MALLOL
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 2 (20204002). YOUSSEF STIRIBA
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 3 (20204002). ANTONIO VERNET PEÑA
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 1 (20204002). ROBERT MANUEL GILABERT MALLOL
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 2 (20204002). VALENTÍN SÁNCHEZ MORALES
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 3 (20204002). YOUSSEF STIRIBA
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 4 (20204002). ILDEFONSO CUESTA ROMEO
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 5 (20204002). ANTONIO VERNET PEÑA
Grp PRÀCTIQUES LABORATORI_ECTS 6 (20204002). YOUSSEF STIRIBA
Grp CLASSE MAGISTRAL 1 (20204002) YOUSSEF STIRIBA
Grp CLASSE MAGISTRAL 2 (20204002) ROBERT MANUEL GILABERT MALLOL
YOUSSEF STIRIBA


Aquests horaris seran definitius quan comenci el període oficial de matrícula.