ASSIGNATURA: MICROECONOMIA
CODI: 16214103

HORARI DELS GRUPS DATA INICI DATA FI DIA HORARI AULA ID.
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 1 (16204103). *ADE* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    11 - 13    AULA A.1.4 CAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 2 (16204103). *ADE* 08/09/2014    19/12/2014    DIJOUS    11 - 13    AULA A.1.5 CAS
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 3 (16204103). *ADE* 08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    11 - 13    AULA A.1.1 CAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 4 (16204103). *FiC* 08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    11 - 13    AULA A.2.3 CAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 5 (16204103). *ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    11 - 13    AULA A.0.12 CAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 6 (16204103). *Grup anglès* *ADE, ECO, FiC* 08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    11 - 13    AULA A.2.2 ANG
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 7 (16204103). *Grup tarda* *FiC* 08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    19 - 21    AULA A.1.1 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 1 (16204103) *ADE* 08/09/2014    19/12/2014    DILLUNS    9 - 11    AULA A.1.4 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 2 (16204103) *ADE* 08/09/2014    19/12/2014    DIMARTS    9 - 11    AULA A.1.5 CAS
Grp CLASSE MAGISTRAL 3 (16204103) *ADE* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    9 - 11    AULA A.1.1 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 4 (16204103) *FiC* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    9 - 11    AULA A.2.3 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 5 (16204103) *ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    9 - 11    AULA A.0.12 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 6 *Grup anglès* (16204103) *ADE, ECO, FiC* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    9 - 11    AULA A.2.2 ANG
Grp CLASSE MAGISTRAL 7 *Grup tarda* (16204103) *FiC* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    17 - 19    AULA A.1.1 CAT


DATA EXÀMENS DATA DIA HORARI AULA
Grp EXAMEN (16204103). 13/01/2015    DIMARTS    18 - 20   
Grp EXAMEN (16204103). 30/01/2015    DIVENDRES    18 - 20   


GRUP PROFESSORAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 1 (16204103). *ADE* SEBASTIÁN CANO BERLANGA
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 2 (16204103). *ADE* JOSÉ MANUEL GIMÉNEZ GÓMEZ
MARIA LLOP LLOP
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 3 (16204103). *ADE* JOSÉ MANUEL GIMÉNEZ GÓMEZ
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 4 (16204103). *FiC* MARTIN OLIVA FURES
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 5 (16204103). *ECO* CAROLINA MANZANO TOVAR
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 6 (16204103). *Grup anglès* *ADE, ECO, FiC* ANTÓNIO MIGUEL OSÓRIO DA COSTA
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 7 (16204103). *Grup tarda* *FiC* SEBASTIÁN CANO BERLANGA
Grp CLASSE MAGISTRAL 1 (16204103) *ADE* SEBASTIÁN CANO BERLANGA
Grp CLASSE MAGISTRAL 2 (16204103) *ADE* JOSÉ MANUEL GIMÉNEZ GÓMEZ
MARIA LLOP LLOP
Grp CLASSE MAGISTRAL 3 (16204103) *ADE* JOSÉ MANUEL GIMÉNEZ GÓMEZ
Grp CLASSE MAGISTRAL 4 (16204103) *FiC* MARTIN OLIVA FURES
Grp CLASSE MAGISTRAL 5 (16204103) *ECO* CAROLINA MANZANO TOVAR
Grp CLASSE MAGISTRAL 6 *Grup anglès* (16204103) *ADE, ECO, FiC* ANTÓNIO MIGUEL OSÓRIO DA COSTA
Grp CLASSE MAGISTRAL 7 *Grup tarda* (16204103) *FiC* SEBASTIÁN CANO BERLANGA


Aquests horaris seran definitius quan comenci el període oficial de matrícula.