ASSIGNATURA: MICROECONOMIA
CODI: 16214103

HORARI DELS GRUPS DATA INICI DATA FI DIA HORARI AULA ID.
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 1 (16204103). *FiC* 06/09/2010    19/12/2010    DIMECRES    11 - 13    AULA A.2.2 CAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 2 (16204103). *ADE* 06/09/2010    19/12/2010    DIVENDRES    9 - 11    AULA A.0.6 CAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 3 (16204103). *ADE* 06/09/2010    19/12/2010    DIVENDRES    11 - 13    AULA A.0.11 CAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 4 (16204103). *ADE* 06/09/2010    19/12/2010    DIMECRES    11 - 13    AULA A.0.12 CAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 5 (16204103). *ECO* 06/09/2010    19/12/2010    DIMECRES    11 - 13    AULA A.0.5 CAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 6 (16204103). *Grup anglès* *ADE, ECO, FiC* 06/09/2010    19/12/2010    DIMECRES    11 - 13    AULA A.0.8 ANG
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 7 (16204103). *Grup tarda* *FiC* 06/09/2010    19/12/2010    DIMECRES    19 - 21    AULA A.0.12 CAS
Grp CLASSE MAGISTRAL 1 (16204103).*FiC* 06/09/2010    19/12/2010    DILLUNS    9 - 11    AULA A.2.2 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 2 (16204103).*ADE* 06/09/2010    19/12/2010    DIMARTS    11 - 13    AULA A.0.6 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 3 (16204103). *ADE* 06/09/2010    19/12/2010    DIMECRES    9 - 11    AULA A.0.11 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 4 (16204103). *ADE* 06/09/2010    19/12/2010    DILLUNS    9 - 11    AULA A.0.12 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 5 (16204103). *ECO* 06/09/2010    19/12/2010    DILLUNS    9 - 11    AULA A.0.5 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 6 *Grup anglès* (16204103). *ADE, ECO, FiC* 06/09/2010    19/12/2010    DILLUNS    9 - 11    AULA A.0.8 ANG
Grp CLASSE MAGISTRAL 7 *Grup tarda* (16204103). *FiC* 06/09/2010    19/12/2010    DILLUNS    17 - 19    AULA A.0.12 CAS


DATA EXÀMENS DATA DIA HORARI AULA
Grp EXAMEN (16204103). 14/01/2011    DIVENDRES    18 - 20   
Grp EXAMEN (16204103). 04/02/2011    DIVENDRES    18 - 20   


GRUP PROFESSORAT
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 1 (16204103). *FiC* ALEIX GREGORI GOMIS
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 2 (16204103). *ADE* ALEIX GREGORI GOMIS
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 3 (16204103). *ADE* CAROLINA MANZANO TOVAR
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 4 (16204103). *ADE* CAROLINA MANZANO TOVAR
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 5 (16204103). *ECO* MARTIN OLIVA FURES
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 6 (16204103). *Grup anglès* *ADE, ECO, FiC* GALINA ZUDENKOVA
Grp SEMINARIS/PROBLEMES 7 (16204103). *Grup tarda* *FiC* MARIO EDUARDO FIRMENICH
Grp CLASSE MAGISTRAL 1 (16204103).*FiC* ALEIX GREGORI GOMIS
Grp CLASSE MAGISTRAL 2 (16204103).*ADE* ALEIX GREGORI GOMIS
Grp CLASSE MAGISTRAL 3 (16204103). *ADE* CAROLINA MANZANO TOVAR
Grp CLASSE MAGISTRAL 4 (16204103). *ADE* CAROLINA MANZANO TOVAR
Grp CLASSE MAGISTRAL 5 (16204103). *ECO* MARTIN OLIVA FURES
Grp CLASSE MAGISTRAL 6 *Grup anglès* (16204103). *ADE, ECO, FiC* GALINA ZUDENKOVA
Grp CLASSE MAGISTRAL 7 *Grup tarda* (16204103). *FiC* MARIO EDUARDO FIRMENICH


Aquests horaris seran definitius quan comenci el període oficial de matrícula.