ASSIGNATURA: INTRODUCCIÓ A LA MICROECONOMIA
CODI: 16214004

HORARI DELS GRUPS DATA INICI DATA FI DIA HORARI AULA ID.
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 1 (16204004).*FiC, ADE, ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    10 - 11    AULA A.0.1 CAS
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 2 (16204004).*FiC, ADE, ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIJOUS    10 - 11    AULA A.0.2 CAT
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 3 (16204004).*FiC, ADE, ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    12 - 13    AULA A.0.3 CAT
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 4 (16204004).*FiC, ADE, ECO i ADE+FiC* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    12 - 13    AULA A.0.11 CAS
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 5 (16204004).*anglès**FiC, ADE, ECO,ADE+FiC* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    12 - 13    AULA A.0.6 ANG
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 6 (16204004).*grup tarda* *FiC, ADE, ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    20 - 21    AULA A.0.1 CAS
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 7 (16204004).*Grup tarda* *FiC, ADE, ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    20 - 21    AULA A.0.2 CAT
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 8 (16204004).*Grup tarda* *FiC, ADE i ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    16 - 17    AULA A.0.2 CAS
Grp CLASSE MAGISTRAL 1 (16204004) *FiC, ADE i ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIMARTS    11 - 13    AULA A.0.1 CAS
08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    9 - 10    AULA A.0.1 CAS
Grp CLASSE MAGISTRAL 2 (16204004) *FiC, ADE i ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DILLUNS    11 - 13    AULA A.0.2 CAT
08/09/2014    19/12/2014    DIJOUS    9 - 10    AULA A.0.2 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 3 (16204004) *FiC, ADE i ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    9 - 11    AULA A.0.3 CAT
08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    11 - 12    AULA A.0.3 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 4 (16204004) *FiC, ADE, ECO i ADE+FiC* 08/09/2014    19/12/2014    DILLUNS    9 - 11    AULA A.0.11 CAT
08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    11 - 12    AULA A.0.11 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 5 (16204004) *anglès* *FiC, ADE, ECO i ADE+FiC* 08/09/2014    19/12/2014    DILLUNS    9 - 11    AULA A.0.6 ANG
08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    11 - 12    AULA A.0.6 ANG
Grp CLASSE MAGISTRAL 6 (16204004) *Grup tarda* *FiC, ADE i ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DILLUNS    17 - 19    AULA A.0.1 CAS
08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    19 - 20    AULA A.0.1 CAS
Grp CLASSE MAGISTRAL 7 (16204004) *Grup tarda* *FiC, ADE i ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    17 - 19    AULA A.0.2 CAT
08/09/2014    19/12/2014    DIVENDRES    19 - 20    AULA A.0.2 CAT
Grp CLASSE MAGISTRAL 8 (16204004) *Grup tarda* *FiC, ADE i ECO* 08/09/2014    19/12/2014    DILLUNS    15 - 17    AULA A.0.2 CAS
08/09/2014    19/12/2014    DIMECRES    15 - 16    AULA A.0.2 CAS


DATA EXÀMENS DATA DIA HORARI AULA
Grp EXAMEN 1 (16204004). 12/01/2015    DILLUNS    12 - 14   
Grp EXAMEN 1 (16204004). 29/01/2015    DIJOUS    12 - 14   


GRUP PROFESSORAT
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 1 (16204004).*FiC, ADE, ECO* FRANCISCO JAVIER PONCE ALIFONSO
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 2 (16204004).*FiC, ADE, ECO* MARIA LLOP LLOP
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 3 (16204004).*FiC, ADE, ECO* SEBASTIÁN CANO BERLANGA
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 4 (16204004).*FiC, ADE, ECO i ADE+FiC* MARIA JOSÉ PÉREZ LACASTA
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 5 (16204004).*anglès**FiC, ADE, ECO,ADE+FiC* ANTÓNIO MIGUEL OSÓRIO DA COSTA
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 6 (16204004).*grup tarda* *FiC, ADE, ECO* ALBERT PASCUAL LORENTE
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 7 (16204004).*Grup tarda* *FiC, ADE, ECO* DANIEL MIRAVET ARNAU
Grp SEMINARIS / PROBLEMES ECTS 8 (16204004).*Grup tarda* *FiC, ADE i ECO* JOSE MANUEL VILA CÓRCOLES
Grp CLASSE MAGISTRAL 1 (16204004) *FiC, ADE i ECO* FRANCISCO JAVIER PONCE ALIFONSO
Grp CLASSE MAGISTRAL 2 (16204004) *FiC, ADE i ECO* MARIA LLOP LLOP
Grp CLASSE MAGISTRAL 3 (16204004) *FiC, ADE i ECO* SEBASTIÁN CANO BERLANGA
Grp CLASSE MAGISTRAL 4 (16204004) *FiC, ADE, ECO i ADE+FiC* MARIA JOSÉ PÉREZ LACASTA
Grp CLASSE MAGISTRAL 5 (16204004) *anglès* *FiC, ADE, ECO i ADE+FiC* ANTÓNIO MIGUEL OSÓRIO DA COSTA
Grp CLASSE MAGISTRAL 6 (16204004) *Grup tarda* *FiC, ADE i ECO* ALBERT PASCUAL LORENTE
Grp CLASSE MAGISTRAL 7 (16204004) *Grup tarda* *FiC, ADE i ECO* DANIEL MIRAVET ARNAU
Grp CLASSE MAGISTRAL 8 (16204004) *Grup tarda* *FiC, ADE i ECO* JOSE MANUEL VILA CÓRCOLES


Aquests horaris seran definitius quan comenci el període oficial de matrícula.