HORARI DELS GRUPS |
DATA INICI |
DATA FI |
DIA |
HORARI |
|
AULA |
Grp TEORIA 1 *OCTUBRE* *CASTELLÀ* *BELLISENS* |
24/10/2011 |
27/10/2011 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA A.0.12 |
|
24/10/2011 |
27/10/2011 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA A.0.12 |
|
24/10/2011 |
27/10/2011 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA A.0.12 |
|
24/10/2011 |
27/10/2011 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA A.0.12 |
Grp TEORIA 2 * NOVEMBRE* *CATALÀ* *SESCELADES* |
07/11/2011 |
17/11/2011 |
DILLUNS |
18:00 - |
20:00 |
|
AULA 002 |
|
07/11/2011 |
17/11/2011 |
DIMARTS |
18:00 - |
20:00 |
|
AULA 002 |
|
07/11/2011 |
17/11/2011 |
DIMECRES |
18:00 - |
20:00 |
|
AULA 002 |
|
07/11/2011 |
17/11/2011 |
DIJOUS |
18:00 - |
20:00 |
|
AULA 002 |
Grp TEORIA 3 *DESEMBRE* *ANGLÈS* *SESCELADES* |
12/12/2011 |
15/12/2011 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
Aula C104 |
|
12/12/2011 |
15/12/2011 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
Aula C104 |
|
12/12/2011 |
15/12/2011 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
Aula C002 |
|
12/12/2011 |
15/12/2011 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
Aula C104 |
Grp TEORIA 4 *GENER* *CASTELLÀ* *SESCELADES* |
09/01/2012 |
19/01/2012 |
DILLUNS |
18:00 - |
20:00 |
|
AULA 002 |
|
09/01/2012 |
19/01/2012 |
DIMARTS |
18:00 - |
20:00 |
|
AULA 002 |
|
09/01/2012 |
19/01/2012 |
DIMECRES |
18:00 - |
20:00 |
|
AULA 002 |
|
09/01/2012 |
19/01/2012 |
DIJOUS |
18:00 - |
20:00 |
|
AULA 002 |
Grp TEORIA 5 *FEBRER* *CATALÀ* *SESCELADES* |
20/02/2012 |
23/02/2012 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 205 |
|
20/02/2012 |
23/02/2012 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 205 |
|
20/02/2012 |
23/02/2012 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 205 |
|
20/02/2012 |
23/02/2012 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 205 |
Grp TEORIA 6 *MARÇ* ANGLÈS* *CATALUNYA* |
12/03/2012 |
15/03/2012 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
|
12/03/2012 |
15/03/2012 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
|
12/03/2012 |
15/03/2012 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
|
12/03/2012 |
15/03/2012 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
Grp TEORIA 7 *ABRIL* *CATALÀ* *SESCELADES* |
16/04/2012 |
19/04/2012 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 205 |
|
16/04/2012 |
19/04/2012 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 205 |
|
16/04/2012 |
19/04/2012 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 205 |
|
16/04/2012 |
19/04/2012 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 205 |
Grp TEORIA 8 *MAIG* *ANGLÈS* *SESCELADES* |
07/05/2012 |
10/05/2012 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 103 |
|
07/05/2012 |
10/05/2012 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 103 |
|
07/05/2012 |
10/05/2012 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 103 |
|
07/05/2012 |
10/05/2012 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
AULA 103 |
Grp TEORIA 9 *JUNY* *CASTELLÀ* *CATALUNYA* |
21/05/2012 |
24/05/2012 |
DILLUNS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
|
21/05/2012 |
24/05/2012 |
DIMARTS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
|
21/05/2012 |
24/05/2012 |
DIMECRES |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
|
21/05/2012 |
24/05/2012 |
DIJOUS |
16:00 - |
20:00 |
|
Sala de Graus |
GRUP |
PROFESSORAT |
ID. |
Grp TEORIA 1 *OCTUBRE* *CASTELLÀ* *BELLISENS* |
ALFONSO GONZÁLEZ BONDIA |
|
|
MARÍA INMACULADA PASTOR GOSÁLBEZ |
|
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
|
MARTA ZARAGOZA DOMINGO |
|
Grp TEORIA 2 * NOVEMBRE* *CATALÀ* *SESCELADES* |
ALFONSO GONZÁLEZ BONDIA |
|
|
MARÍA INMACULADA PASTOR GOSÁLBEZ |
|
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
|
MARTA ZARAGOZA DOMINGO |
|
Grp TEORIA 3 *DESEMBRE* *ANGLÈS* *SESCELADES* |
XABIER ZIGOR ALLUE MARTI |
|
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
|
YURY USTROV |
|
|
MIREIA VALVERDE APARICIO |
|
Grp TEORIA 4 *GENER* *CASTELLÀ* *SESCELADES* |
ALFONSO GONZÁLEZ BONDIA |
|
|
MARÍA INMACULADA PASTOR GOSÁLBEZ |
|
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
|
MARTA ZARAGOZA DOMINGO |
|
Grp TEORIA 5 *FEBRER* *CATALÀ* *SESCELADES* |
ALFONSO GONZÁLEZ BONDIA |
|
|
MARÍA INMACULADA PASTOR GOSÁLBEZ |
|
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
|
MARTA ZARAGOZA DOMINGO |
|
Grp TEORIA 6 *MARÇ* ANGLÈS* *CATALUNYA* |
XABIER ZIGOR ALLUE MARTI |
|
|
JOAN JOSEP PUJADAS MUÑOZ |
|
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
|
YURY USTROV |
|
|
MIREIA VALVERDE APARICIO |
|
Grp TEORIA 7 *ABRIL* *CATALÀ* *SESCELADES* |
ALFONSO GONZÁLEZ BONDIA |
|
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
|
MARTA ZARAGOZA DOMINGO |
|
Grp TEORIA 8 *MAIG* *ANGLÈS* *SESCELADES* |
XABIER ZIGOR ALLUE MARTI |
|
|
GASPAR MAZA GUTIERREZ |
|
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
|
YURY USTROV |
|
|
MIREIA VALVERDE APARICIO |
|
Grp TEORIA 9 *JUNY* *CASTELLÀ* *CATALUNYA* |
ALFONSO GONZÁLEZ BONDIA |
|
|
GASPAR MAZA GUTIERREZ |
|
|
MARIA AURORA RUIZ MANRIQUE |
|
|
MARTA ZARAGOZA DOMINGO |
|